אתם קוראים את המילים האלה בכמה רגעים אבל לקח לי הרבה זמן להגיע למקום שבו אני נמצא היום. הרבה זמן וגם רגע אחד קצר שהרגיש כמו נצח.

אני כותב את הדברים האלה בשנת 2017, כמה ימים אחרי יום ההולדת ה31 שלי, בהמשך תבינו כמה זה משמעותי.
 

היום היה עוד יום שגרתי יחסית בחיים שלי, הוא גם היה עוד יום נפלא. זכיתי להתעורר בבוקר לצד בת הזוג שלי, להיפגש עם מתאמנים בקליניקה שלי לפיתוח ביטחון עצמי וללמד באחת המכללות המובילות בארץ להתפתחות אישית, מכללת NLP לשם שינוי. אני מבלה כל יום בחברת אנשים נפלאים שלהם אני זוכה לעזור. את השגרה הזאת לא יכולתי אפילו לדמיין בעבר.

 

יש אנשים שבשבילם היכולת להתחבר לאחרים בקלות, להרגיש ביטחון עצמי וביטחון להיות עצמם באים בטבעיות, הם יכולים להכיר חברים בקלות, לדבר עם אנשים חדשים וגם למצוא בני זוג.

אני ממש לא הייתי אחד מהאנשים האלה. לא יצאתי עם נשים עד אחרי גיל עשרים וחמש ,הייתי ביישן ומסוגר. רציתי לגרום לנשים לאהוב אותי אבל לא ידעתי איך, אז שנאתי את עצמי.

 

הנקודה שבה התחילו להשתנות החיים שלי הייתה רגע אחד בודד. לא רק שזה היה רגע בודד, זה גם היה רגע שבו אני הייתי מאוד בודד. אני לא זוכר את התאריך המדויק או אפילו באיזה שנה זה היה מעבר לכך שזה קרה בשנות העשרים שלי, זה נראה לפני כל כך הרבה זמן שכאילו זה קרה לאדם אחר.

 

אנשים מספרים הרבה פעמים על המטרות שלהם לחיים, מה שהם שואפים להשיג בחלומות. המשפחה שהם רוצים, הבית והקריירה אבל אני לא הצלחתי לדמיין מעבר לגיל שלושים. באותה תקופה הרגשתי כל כך לבד בעולם שנראה היה לי שאין תקווה.

הרגע שבו הדברים התחילו להשתנות היה כשהחלטתי, אם עד גיל שלושים המצב לא ישתנה, אז אין לי סיבה להמשיך לחיות.

 

תכננתי את היום שבו אהרוג את עצמי. אפילו תכננתי איך להסתיר את התכניות מהמשפחה כדי שהם לא ינסו לשכנע אותי לשנות את דעתי.

הרגע ההוא היה יחסית קצר בחיים שלי אבל הוא הרגיש כמו נצח. כשזה נגמר הזדעזתי, כעסתי שבכלל העזתי לחשוב על לפגוע ככה במשפחה שלי, אפילו לא חשבתי על עצמי אלא רק על הסבל שזה יגרום לאנשים שאהבו אותי.

החלטתי שאני חייב את זה להם וגם לעצמי פשוט לשנות את החיים שלי. דווקא מתוך המשבר הזה מצאתי את הפתרון.

 

התחלתי מסע של התפתחות אישית, של ללמוד מי אני עמוק בפנים ולמה בכלל שווה לאהוב אותי. לאורך התקופה הזאת למדתי מה זה באמת ביטחון עצמי, חיבור, זוגיות והכי חשוב למדתי מי אני. המפתח היה שיטת התפתחות קוגניטיבית בשם NLP, שפותחה ע"י אנשי מדע בארה"ב.

 

בין השאר השיטה עושה שימוש מיוחד בשפה, בשאלות ותהליכים בדמיון. בעזרת השיטה ניתן לגלות דפוסים וקודים שמניעים את תת המודע שלנו, לשנות הרגלי חשיבה מזיקים, הססנות ופחד. מהרגע הההוא בעצם התחלתי לקחת אחריות על החיים שלי ועל הרגשות שלי.

 

בזכות השיטה הזאת הצלחתי להניע את עצמי לשינויים אדירים. הפכתי לאדם חברתי ופתוח ויצרתי את מערכות היחסים שרציתי. זה לא שהכל היה מושלם וברגע מצאתי את נסיכת החלומות שלי, עברתי מספר מערכות יחסים והמשכתי ללמוד על עצמי אבל בכל השלבים ליוותה אותי ההבנה ששווה לאהוב אותי.

 

זה כל כך עזר לי שהחלטתי לעזור גם לאחרים. עברתי הכשרה ואימון אינטנסיביים של מספר שנים. למדתי בארץ וטסתי ללמוד בארה''ב בפיקוח והדרכה של דוקטור ריצ'ארד בנדלר, מייסד הNLP.

הפכתי למורה מוסמך לשיטה במכללת NLP לשם שינוי, אחת המכללות המובילות בארץ, מנחה ורב אומן. עברו כבר כמה שנים מאז, לימדתי והנחתי בשיטה הזאת מאות אנשים מדהימים, אנשים שרצו לשנות את החיים שלהם.

היום היה עוד יום שיגרתי אבל אם הייתי פועל לפי מה שהחלטתי באותו רגע, לא הייתי זוכה לחיות אותו.

 

 

הרגע הכי ארוך בחיים שלי

checkmark3, checkmark, tick, correct, accept, ok
 
תבינו את מה שתוקע אתכם אישית בחיים ואיך לצאת מזה.
 
תגלו את דפוסי החשיבה של תת המודע שלכם, איך הם מניעים אתכם ומה הם מונעים מכם.
 
תקבלו כלים שיאפשרו לכם להתחבר יותר בקלות לעצמכם ולכל אחד.
 
checkmark3, checkmark, tick, correct, accept, ok
checkmark3, checkmark, tick, correct, accept, ok

כדי לגלות את הביטחון העצמי שלכם ולפרוץ מעבר לגבולות, הירשמו למפגש אישי איתי

רוצים להכפיל את הביטחון העצמי שלכם?

אתם לא צריכים להחליט מייד, כל מה שאתם צריכים לעשות זה למלא את הפרטים שלכם כאן וביחד נדבר על איך תוכלו לעשות את זה.