הסוד הזה קשור לצעדים ראשונים, 
או ליתר דיוק: הצעד הראשון במצבים חברתיים;
הרגע שלפני פתיחת השיחה, 
הנקודה בה עומדים לפנות לאדם חדש כדי להכיר.

הבעיה היא שבנקודה הזאת הרבה אנשים באמת פשוט עומדים
לפנות. עומדים ולא מסוגלים לזוז או לדבר עד שהם מוותרים.
אתם מכירים את המצבים האלה שבהם ראיתם אדם
שרצית לגשת אליו וישר התחילו לרוץ לך כל מיני סרטים מפחידים בראש? "מה אם אני לא אדע מה להגיד?  מה אם יצחקו עלי? מה אם אני אגיד משהו מעצבן?"

הסרטים האלה שרצים בראש יוצרים הרבה פעמים פחד משתק. מעין הרגשה כאילו הרגליים שלך קופאות במקום, או כאילו אתם עמודים כמו פסל, ולא מצליחים לזוז. זה לא באמת משנה אם אתם חוששים לדבר מול קהל, להתחיל שיחה בכיוון רומנטי או לנסות פשוט להכיר חברים חדשים, ההרגשה הזאת היא משהו שיכול לתקוע אתכם במקום למנוע ממכם לעשות את הצעד הראשון. אם לא תיגשו להכיר אתם בעצם לא נותנים גם לאחרים את ההזדמנות להכיר אתכם. אני הולך לתת לכם כאן את אחד הכלים הכי עוצמתיים שיעזרו לכם בדיוק במצבים כאלה.

המשחרר
לתחושת הפחד והלחץ לוקח כמה רגעים להיבנות ובזמן הזה אפשר לפעול. לכן הכלי הזה נקרא גם "חוק שלוש השניות" משום שלתזמון יש פה משמעות רבה. ולא, אני לא מתכוון לזה שאם מישהו נופל לרצפה והרמתם אותו תוך שלוש שניות אז אין עליו חיידקים ואפשר לאכול אותו, לא לחוק הזה התכוונתי...

על פי חוק שלוש השניות ברגע שזיהיתם משהו שאתם רוצים, יש לכם שלוש שניות לפעול להשגתו. זאת אומרת שאם ראיתם אדם שתרצו ליצור איתו קשר, יש לכם שלוש שניות לגשת ולהתחיל שיחה, בכל שניה שתחכו מעבר לאותן שלוש שניות, אתם תישאבו יותר ויותר אל תוך הסרטים המלחיצים.

אני יודע שזה נשמע קצת מוזר, שלוש שניות זה הרי זמן מאוד קצר, אפילו מגוחך, ועדיין, זאת בדיוק הסיבה שבגללה החוק הזה עובד. כאשר אתם מגיב במהירות, תוך שנייה אחת או שתיים, אתם מונעים מהמוח את האפשרות לנתח את המצב ולהתחיל להיכנס לסרטים, אתם פועל בספונטניות ובקלילות וזה נראה לעין, מעבר לזה ספונטניות משדרת ביטחון עצמי ונחשבת לאחת התכונות הטובות ביותר, אז אתם מקבלים כאן ערך נוסף. 

איך להשתחרר בתחילת שיחה

checkmark3, checkmark, tick, correct, accept, ok
 
תבינו את מה שתוקע אתכם אישית בחיים ואיך לצאת מזה.
 
תגלו את דפוסי החשיבה של תת המודע שלכם, איך הם מניעים אתכם ומה הם מונעים מכם.
 
תקבלו כלים שיאפשרו לכם להתחבר יותר בקלות לעצמכם ולכל אחד.
 
checkmark3, checkmark, tick, correct, accept, ok
checkmark3, checkmark, tick, correct, accept, ok

כדי לגלות את הביטחון העצמי שלכם ולפרוץ מעבר לגבולות, הירשמו למפגש אישי איתי

רוצים להכפיל את הביטחון העצמי שלכם?

אתם לא צריכים להחליט מייד, כל מה שאתם צריכים לעשות זה למלא את הפרטים שלכם כאן וביחד נדבר על איך תוכלו לעשות את זה.