אודות

אני לא הולך להתחיל לספר לכם איזה סיפור אגדות על זה שהייתי כריזמטי מרגע שנולדתי.
אני הייתי בחור חסר בטחון, קצת ביישן ומאוד בודד. נתקעתי בנקודה בקריירה שלי שבה כל פעם שניסיתי להתקדם, רק אמרו לי שאני לא סמכותי מספיק ונתנו את התפקיד שרציתי לאנשים אחרים, גם לכאלה שהיו הרבה פחות מנוסים ממני. היו לי מעט חברים, הקשר שלי עם המשפחה היה מתוח וזוגיות לא הייתה משהו שאפילו הצלחתי לחלום עליו. היו כמה רגעים מאוד בודדים שאפילו שקלתי לסיים את חיי.
כל זה השתנה ברגע אחד שבו פשוט נמאס לי מכל זה, החלטתי שאסור לי לתת למצב הזה לנצח אותי, שאני לא מוכן לוותר על החיים שלי והתחלתי לחפש את השינוי שיעזור לי.


התחלתי מסע של שנים אשר כלל למידה מעמיקה קודם כל על עצמי. למדתי כל דבר שיכולתי על NLP, שפת גוף, פיתוח קול ואיך לדבר בצורה משכנעת, בפועל, למדתי לשנות לחלוטין את איך שהתייחסתי לעצמי ואיך להשפיע על אחרים.

איתי לרך - האפקט

איתי לרך

השקעתי כסף, זמן והמון אנרגיה, קראתי כמעט כל ספר שיכולתי בנושאים האלה, למדתי אלפי שעות אצל המומחים הגדולים בעולם כמו טוני רובינס ואפילו ד''ר ריצ'ארד בנדלר עצמו, האדם שהמציא את הNLP ומי שנודע כמומחה עולמי להיפנוזה ושפה משכנעת.


כל ההשקעה הזאת השתלמה, לא רק שפיתחתי את הקסם האישי שלי, הקפתי את עצמי בחברים, שיפרתי את הקשר במשפחה, הקמתי עסק מצליח והרצאתי במכללות המובילות בארץ להתפתחות אישית, ואפילו פיצחתי את נושא התקשורת הזוגית והיום אני נשוי באושר. 
בעשור האחרון, אימנתי ולימדתי אלפי אנשים וגיליתי בפועל מה עובד, לא רק כי אני השתמשתי בזה כל יום עם הלקוחות שלי, אלא כי אני חי את זה בכל רגע ורגע גם בחיים האישיים.


אם תרצו להיות אנשים משפיעים, ממש לקבוע איך אחרים יגיבו אליכם ומה הם יחשבו, אתם חייבים קודם כל להתחיל להתייחס יותר טוב לעצמכם. רק ממקום של בטחון עצמי וקבלה עצמית אפשר להשפיע גם על אחרים.
הגילוי הזה הוא מה שהוביל אותי לפתח את שיטת האפקט להשפעה אישית.

איתי לרך - האפקט
 

שיטת האפקט | תלמד להשפיע, יתייחסו אליך אחרת

אנשים רבים היו רוצים לקבל את היכולת להשפיע, בין אם תרצו לסגור יותר עסקאות, לשכנע במשא ומתן או ליצור לעצמכם מערכות יחסים בדיוק כמו שחלמתם, השפעה היא הדרך.
שיטת האפקט היא מערכת מסודרת וקלה להבנה, שמטרתה לחזק את הכריזמה וההשפעה האישית עד לרמה הגבוהה ביותר. 

לדעת בדיוק מה להגיד ואיך להגיד את הדברים בצורה משכנעת שתגרום לאנשים לרצות להקשיב, לחוות בטחון עצמי חזק, קבלה עצמית ולפתח יכולת להציב גבולות באסרטיביות.

איתי לרך - האפקט

השיטה מאפשרת לכל אחד להשפיע על אחרים בעזרת שימוש בשפת גוף, פיתוח קול, כימיה בין אישית וטכניקות מתקדמות לשכנוע והעברת מסרים ישר לתת המודע.
אך מה שמבדל את השיטה באופן משמעותי אפילו יותר, הוא היכולת קודם כל להשפיע על עצמינו.

זה לא משנה כמה תדעו להשתמש בשפת גוף או מילים משכנעות, אם לא תפתחו את הבטחון העצמי והקבלה העצמית שלכם, כל המילים היפות שתשתמשו בהן רק יגרמו לכם להישמע מזויפים.

לא ניתן להסתיר באמת תחושות של לחץ, ביקורת עצמית או חוסר בטחון ולכן על מנת להשפיע על אחרים, קודם כל עלינו להשפיע על עצמינו ולשחרר את התחושות האלה.

רק אדם שמרגיש טוב עם עצמו יכול להשתמש בהצלחה בטכניקות שפת גוף או העברת מסרים לתת המודע.

ברגע שתרגישו טוב עם עצמכם, תוכלו ללמוד בקלות ובהצלחה את הטכניקות להשפעה על כל אחד.
על ידי שימוש בשיטה, אדם יכול לשנות מהיסוד את הדרך שבה הוא מתייחס לעצמו ולהשפיע על היחס שיקבל מהסביבה בכל תחומי החיים.