המסלול לכריזמה היפנוטית

מה אם הייתם יכולים לגרום לכל אחד להקשיב לכם ולרצות להכיר אתכם?
להפוך לאנשים מלאי כריזמה ובטחון עצמי אמיתי!

השילוב המנצח - גם קורס און ליין בשידור חי שילמד אתכם להעביר מסרים סמויים לתת המודע של אנשים, וגם תהליך אישי לבניית בטחון עצמי.

 

לא רק שתלמדו מה להגיד ואיך לדבר כדי שיקשיבו לכם, אלא גם תקבלו את היכולת לעשות את זה באסרטיביות, בטחון וקלילות.

אם תשאלו אנשים איך לגרום לאחרים להתחבר אליכם כנראה שתקבלו את ההסבר הכי נפוץ: "פשוט תיהיו עצמכם" ויש סיבה מאוד משמעותית למה זה ההסבר הכי נפוץ, זה מה שאנשים אומרים כשאין להם באמת מושג מה לעשות כדי להצליח.

אם באמת תרצו להשפיע על אנשים, ליצור חיבור או משיכה, להכיר חברים חדשים, ואולי אפילו לגרום לבוס או ללקוחות להקשיב לכם ולהסכים איתכם בקלות, אתם חייבים משהו יותר פרקטי מסתם סיסמאות ריקות.

איתי לרך - האפקט

כדאי שתדעו, מאות אנשים כבר למדו איך לפתח כריזמה היפנוטית. בעזרת טכניקות השפעה ושימוש מיוחד בNLP, הם מצליחים ליצור חיבור חזק שגורם לאנשים להקשיב להם ולרצות להכיר אותם, להשאיר בדיוק את הרושם שהם רוצים וממש לקבוע איך הצד השני ירגיש או מה יחשבו עליהם, והכי חשוב, הם למדו שיטה בדוקה שעוזרת לעשות את זה בקלות ובבטחון עצמי אמיתי.

למידה ותרגול טכניקות השפעה 24/7

בנוסף לשידורים החיים כל הקורס מצולם ומוקלט. תינתן לכם גישה מתמשכת לחומרים המצולמים לצפייה נוחה בכל זמן ובכל מקום שתבחרו. ככה תוכלו לחזור על החומר, להעמיק את ההבנה והשליטה שלכם בטכניקות, וליהנות משדרוג מתמשך ביכולת שלכם להשפיע.

תכנים מתקדמים של השפעה וסוגסטיה

 

במהלך הקורס תלמדו שילוב של טכניקות שפת גוף פשוטות ליישום ותבניות מיוחדות של השפעה על תת המודע. תגלו איך לעורר באחרים בדיוק את המחשבות והרגשות שתרצו. בדיוק מה שיאפשר לכם להיתפס כמלאי קסם אישי, אסרטיביים וכריזמטים.

תהליך לפריצת מחסומים ובניית בטחון עצמי

 

תחוו תהליך אישי אחד על אחד. התהליך יאפשר לכם לזהות את מה שעוצר אתכם, להשתחרר מחששות וביקורת עצמית ולהגיע לפוטנציאל האמיתי שלכם. להפוך לאנשים בעלי בטחון עצמי, אומץ ושליטה על החיים ומערכות היחסים שלכם.

ספר לימוד מקצועי ומקיף

ספר הלימוד נוצר מתוך שנים של ניסיון בתחום ההשפעה. הוא מכיל את כל הדגשים שיאפשרו לכם לשתול מסרים סמויים בקלות ולחזק את הקסם האישי שלכם. כל ההסברים והשיטות כבר מחכים לכם בפנים בצורה מסודרת, מובנת, נוחה וקלה לשימוש.

קבוצה אינטימית לתמיכה ותרגול משותף

תצטרפו לקבוצה איכותית ואינטימית של תלמידי השפעה בדיוק כמוכם. הקבוצה תאפשר לכם לתרגל יחד ולהפנים את החומר והיא כוללת מענה מקיף בשעורים הקבוצתיים ובווטסאפ. מענה מקצועי, איכותי ואכפתי לכל השאלות שלכם ולכל התלבטות או נושא שתרצו לשתף!

שיעורים מובנים וממוקדים בשידור חי

השיעורים נוצרו מתוך התפיסה שתאוריה היא דבר חשוב אבל מה שמשנה את החיים באמת הם כלים פרקטיים. כל שיעור יעזור לכם להבין, להתאמן ולתרגל טכניקות השפעה בצורה פשוטה ומסודרת כך שתוכלו לקבל תוצאות בחיים שלכם כמה שיותר מהר.

המטרה: השפעה חזקה ומשכנעת. אנשים יזהו אתכם כסמכותיים, כריזמטיים ואמינים, כאלה שהם ישמחו להקשיב להם. כך תשפרו כל שיחה וכל פגישה שתבחרו.

מבנה המסלול​

תהליך אישי

תהליך מעמיק אחד על אחד המותאם אישית אליכם,

לחיזוק הבטחון העצמי והקבלה העצמית.

 

המודול הראשון בקורס

 • איך עובד תת המודע?

 • תקשורת שיטתית

 • שלושת נתיבי השיחה

המודול השני בקורס

 • איך ליצור כימיה עם כל אחד?

 • מבוא לשפת גוף

 • שימוש בשפת גוף להעברת מסרים סמויים

המודול השלישי בקורס

 • שימוש משפיע בקול

 • איך לעורר באחרים רגשות?

המודול הרביעי בקורס

 • חיבור דרך ערכים

 • דינמיקה קבוצתית ואיך להשפיע על קבוצות

המודול החמישי בקורס

 • סוגסטיה ושימוש מתקדם בשפה

 • מודל המנהיגות ואיך להניע אנשים

 • איך להכניס מחשבות לתת המודע של אנשים?

מוסקל מדיה - תקשורת, ייעוץ אסטרטגי וניהול משברים
מוסקל מדיה - תקשורת, ייעוץ אסטרטגי וניהול משברים
מוסקל מדיה - תקשורת, ייעוץ אסטרטגי וניהול משברים
מוסקל מדיה - תקשורת, ייעוץ אסטרטגי וניהול משברים
מוסקל מדיה - תקשורת, ייעוץ אסטרטגי וניהול משברים
מוסקל מדיה - תקשורת, ייעוץ אסטרטגי וניהול משברים