ליווי אישי

במהלך העשור האחרון ליוויתי, אימנתי, הדרכתי וטיפלתי באלפי אנשים. עזרתי להם להשפיע על איך שהם מתייחסים לעצמם, לשנות הרגלים מזיקים, להשפיע על מערכות היחסים שלהם ולהגשים את החלומות שלהם.

אם תרצו שאלווה את הצמיחה וההתפתחות שלכם באופן אישי, קיראו היטב למי זה רלוונטי וכיצד נבדוק אם אתם מתאימים לתהליך:

למי זה בכלל מתאים?

 

למי שמעוניין להשפיע על החיים שלו בתחומים הבאים:

  • מי שרוצה להשפיע על איך שהוא מתייחס לעצמו, להשתחרר מכעסים, לחצים וחרדות, תסכולים וביקורת עצמית אותם הוא סוחב שנים רבות.

  • מי שרוצה להשפיע על איך שהמשפחה הקרובה מתייחסת אליו ועל מערכת היחסים איתם.

  • מי שרוצה להשפיע על הזוגיות, לפתור משברים, לשפר ולשמר זוגיות לחיים משותפים.

  • מי שרוצה להשפיע על ההרגשה העצמית וליצור מערכת יחסים זוגית חדשה אך נתקל בקשיים בנושא.

  • בעלי עסקים מבוססים או בתחילת דרכם שרוצים להשפיע על החוויה שלהם בעסק ועל איך שההרגשה שלהם מנהלת אותם מבחינת מוטיבציה, אתגרים ומערכות יחסים עסקיות  בין אם מדובר בלקוחות, עובדים, שותפים, או גורמים אחרים.

 

חשוב לציין, התהליך אינו מתאים אם מה שאתם מחפשים הוא סוג של “גלולת קסם” או שאתם מצפים שרק מתוך זה ששילמתם כסף, הכול ייפתר ויעשה מעצמו. הצלחת התהליך דורשת גישה פתוחה לשינוי ומחויבות לתרגול הכלים. בנושאים העמוקים והמשמעותיים ביותר, שינוי יכול לקחת זמן והתמדה היא המפתח.

 

איך הליווי האישי שלכם הולך לעבוד?

הליווי האישי עובד בצורה הנרחבת והמעמיקה ביותר. אלווה אתכם במשך כארבעה חודשים שבהם תלמדו להשפיע על חייכם מהיסוד. הליווי מותאם במיוחד לצרכים ולאתגרים שלכם, עבודת השפעה עמוקה ברמת תת המודע בעזרת כלי NLP , הגדרת תוכנית אישית להשפעה בתחומי חייכם וכמובן טכניקות השפעה שיותאמו אישית לצרכים שלכם במערכות היחסים השונות. 

 

את התהליך נתחיל קודם כל במפגש אבחון בן שעה וחצי במסגרתו נבצע בדיקה משותפת ומעמיקה לדפוסים השונים בתת המודע. המפגש ישקף בעצם איך תת המודע שלכם מגיב, אלה דפוסים שתוכלו לזהות כמשמעותיים בהרבה סיטואציות בחייכם. כחלק מהמפגש ניצור יחד חוברת הסבר ועבודה אישית המותאמת לדגשים הרלוונטיים ביותר לתת המודע שלכם. מטרת מפגש האבחון היא בראש ובראשונה לעזור לנו למפות את הדפוסים והאתגרים איתם נתמודד בתהליך אך הוא משמש גם ככלי עוצמתי לבניית המוטיבציה שלנו.

חשוב לי להיות כנה איתכם ולכן אני מסביר מראש, אני לא מתחייב ללוות את כולם ואני בוחר אישית רק את האנשים להם אוכל לעזור בצורה הכי משמעותית. אם במהלך מפגש האבחון נזהה שאני האדם המתאים לעזור לכם, נמשיך יחד בתהליך הליווי האישי אך אם כתוצאה מהמפגש אזהה שיש אדם אחר שיוכל יותר לעזור לכם, אגיד לכם את זה במפורש.

הליווי האישי עצמו מובנה ומוסדר בשתי רמות מקבילות

 

הרמה הראשונה – השפעה מבפנים

השלב הזה משמש אותנו כבסיס חזק לשינוי וליכולות שתרכשו בהמשך. השפעה אמיתית מתחילה מתוך תת המודע שלנו. לא נסתפק בטיפים ודגשים אלא ניתן מענה מעמיק כבר בתחילת הדרך לדפוסים המשפיעים עליכם לרעה. כדי ליצור את השינוי, נשתמש בכלים החזקים ביותר מעולם הNLP וחקר תת המודע. כבר בהתחלה תחוו תהליך שונה, מלמד ומשפיע בצורה חזקה מאוד. השלב הזה יכין אתכם לרמה הבאה.

 

הרמה השנייה – השפעה על החיים

כשאנחנו משפיעים על עצמנו נוכל להשפיע בקלות גם על המטרות שלנו והאנשים בחיינו. ברמה הזאת נתמקד בתוצאות שתרצו ליצור בחייכם בתחומים השונים, החל ממערכות היחסים הזוגיות, חברתיות, משפחתיות ועסקיות ועד ליעדים שלכם בקריירה, במצב הכלכלי, בהתפתחות האישית ובמצב הבריאותי.

תקבלו אוסף של דגשים מפורטים המותאמים לכל מצב בו תרצו להשפיע. תבנו תוכנית אישית להשפעה, בנוסף תקבלו דגשים לשימוש מיוחד בשפה משפיעה, במסרים תת הכרתיים ובשפת הגוף. כחלק מהשלב הזה נוכל ליצור יחד מסרים מותאמים אישית שיעזרו לכם להשפיע באופן ממוקד במצבים שקורים בחייכם.

איתי לרך - האפקט