הרצאות
לארגונים וחברות

איתי לרך - האפקט

אנשים הם מה שבונה ארגון מצליח והעובדים הם המשאב היקר ביותר.

בעזרת מגוון הרצאות וסדנאות חווייתיות בנושאים שונים בהובלתו של איתי לרך, העובדים שלכם יוכלו לשדרג את יכולות התקשורת וללמוד להשפיע. העובדים ילמדו כלים פשוטים, שיעזרו להם לתקשר בקלות בבית ובמקום העבודה, להעביר מסרים בצורה מיטבית ולהתחבר, ויאפשרו לכם ליהנות מעובדים מרוצים, בעלי מוטיבציה ואפקטיביים!

ההרצאות והסדנאות מציגות נקודות מבט ותפיסה מתחומי ההתפתחות האישית, הפסיכולוגיה החיובית, חקר התת מודע והNLP.

 

ניתן להזמין הרצאות וסדנאות באורך משתנה בהתאם לצורך, החל משעה ועד לשלוש שעות לסדנא בודדת, או סדרת סדנאות המשתלבות יחדיו. במהלך ההרצאות והסדנאות יחשפו העובדים בין השאר לנושאים הבאים הרלוונטיים לחיי העבודה והמשפחה:

איתי לרך - האפקט

טכניקות להעברת מסרים סמויים

כיצד להעביר מסרים אל תת המודע ולרתום אנשים לפעולה, ליצור רתימה של עובדים וקולגות בנעימות, כדי לקדם סביבת עבודה נוחה ופרויקטים משותפים.

חמשת המפתחות להשפעה

כל אדם אכפתי, רוצה להשפיע על הדרך בה מתייחסים עליו - גם כדי באמת לקבל את היחס שמגיע לנו וגם כדי לדעת איך להתייחס לאחרים וליצור קשר טוב יותר. היכולת להשפיע היא אחד הדגשים הכי בסיסיים בחיים. את המפתחות להשפעה נגלה בדרך מיוחדת, נכיר סיפורי חיים מעוררי השראה של מספר אנשים שונים. מכל סיפור נפיק את הלקחים והדגשים בצורה חיה, מרגשת ומוחשית.

תבניות פשוטות של שפת גוף וכיצד לקרוא אותן

נלמד מספר תבניות פשוטות של שפת גוף, התבניות מאפשרות לזהות את המצב הרגשי של הצד השני וליצור שפה משותפת. שתעזור לעובדים לתקשר טוב יותר, אחד עם השנייה ועם ההנהלה, להעביר מידע בצורה חלקה ולעבוד ביחד טוב יותר, כדי להשיג ולקדם מטרות.

כיצד ניתן לשנות את החוויה הרגשית

שפת הגוף שלנו משפיעה באופן ישיר על התחושות והרגשות שלנו, שימוש בשפת הגוף ככלי רגשי לשינוי עצמי. העובדים יקבלו את היכולת ליצור חוויה רגשית נעימה במקום העבודה וגם בחיים האישיים.

אומנות החיבור ועבודת הצוות

נלמד ליצור חיבור אנושי מקרב עם כל אדם, ליצור פתיחות ולהרגיש יותר בנוח במצבים חברתיים, עם קולגות וגם בחיי המשפחה. נפתח חיבור לערכים האישיים שלנו ולערכי הארגון. שימוש בכלים האלה יאפשר לעובדים לרתום קבוצה, להוביל צוות, ליצור מוטיבציה משותפת, למנוע תסכולים וחיכוכים בעבודת הצוות ולהביא לצמיחה מתמשכת.

מי הוא איתי לרך?

איתי לרך הוא מאמן, מטפל ומרצה להתפתחות אישית והשפעה. 

בעשור אחרון, איתי סייע למאות אנשים לשנות את חייהם בעזרת הNLP-שיטת חקר עצמי קוגנטיבית שפותחה ע"י חוקרי מחשבים, בלשנות ופסיכותרפיה בארה''ב.

 

שיטת הNLP עושה שימוש מיוחד בשפה משפיעה, בשאלות מפתחות חשיבה ובתהליכים דמויי היפנוזה. בעזרת השיטה ניתן לשנות הרגלי חשיבה, להשפיע על אנשים ולפתח את הקסם כדי להשיג תוצאות טובות יותר, בהרגשה האישית, ביחס של המשפחה, במערכות היחסים ובקריירה. 

 

איתי הוסמך כמרצה ומורה בכיר לNLP על ידי מייסד השיטה, ד''ר ריצ'ארד בנדלר, דרגת הסמכה בה מחזיקים פחות מ20 אנשים במדינת ישראל. 

פעילותו של איתי בשנים האחרונות עסקה רבות בתחום ההשפעה, איתי פועל כיועץ לעורכי דין בנושאים של העברת מסרים אפקטיביים בבית המשפט ובמשא ומתן. בין תפקידיו השונים משמש איתי כאחד מאנשי הצוות המובילים במכללת NLP לשם שינוי ומרצה אורח במרכז לפסיכותרפיה אינטגרטיבית. בין אם בסדנאות, קורסים או הכשרות שונות איתי הכשיר באופן אישי מאות מאמנים, מנחים ומטפלים.

 

את שאר זמנו הוא מעביר עם לקוחותיו בקליניקה הפרטית שלו או עם אשתו ומשפחתו.

איתי לרך - האפקט