לקוחות מספרים

איתי לרך - האפקט

למדתי המון על עצמי ועל היכולת שלי להשפיע ולהתחבר, איך להשפיע על אנשים אחרים ואפילו איך להשפיע על ההרגשה שלי ואני פשוט משתמש בכלים שלמדתי כל יום, זה כיף בטירוף!

אור אלוני

הליווי המקצועי של איתי הוא חוויה מעשירה ונפלאה. עד שלא תיפגשו עם איתי לא תבינו עד כמה הוא בעל ידע משמעותי. איתי, בצניעות רבה, באנושיות, במקצועיות ובשקט מעביר חומרים חשובים ובעלי ערך. ככל שמדברים עם איתי יותר לומדים עד כמה מעמיק הידע שלו בתחום ועד כמה חשוב לו שכל לקוח ולקוח יצליח. אני והלקוחות שלי הרווחנו משמעותית מהליווי.

עו״ד רותם גליקסברג

אני מרגיש בחיים האישיים יותר פתוח, יותר קל לי לגשת ולפתח שיחה, אני מרגיש את זה ממש על עצמי וגם עם הבת זוג שלי. פעם הייתי בן אדם מאוד סגור כי התמקדתי במה יחשבו ומה יגידו ועכשיו אני יותר פתוח והרבה פחות אכפת לי מה יחשבו עלי. למדתי מה להגיד כדי לשבור את הקרח ממש מהר, איך להשפיע על אנשים, אם זה שיחה עם אנשים זרים, עם חברים או בפגישות עיסקיות, למדתי גם שפת גוף ואיך ליצור כימיה חזקה. מאז שאני זוכר את עצמי הייתי קצת חסר ביטחון וזה הדבר הכי גדול שלקחתי מהסדנה הזאת לדעתי.

ליאור אדרי

אני מאוד מאוד נהנית מההדרכות, גם מהדרך שבה אתה מעביר את החומר. מבחינתי זה תכנים מזהב ממש, הם מועברים בצורה מקצועית ברמה מהגבוהות שיצא לי להיתקל בהן מתוך הכשרות רבות שעברתי. הנושאים מאוד ברורים, החלוקה ברורה והמקום הזה מאוד חשוב לי ועושה לי סדר, מרגישה שיש לי מנטור ויש פה כל כך הרבה ערך שזה מטורף

אולגה אברמוב

מה שלמדתי ממך, זה להיות דומיננטי בשיחה ולכוון אותה לאן שאתה רוצה. זה בכל מקום יכול להגיע, בזוגיות, בעבודה ועם המשפחה.
תודה,

ינון חזן

רצוני להגיד לך שוב תודה אני בהחלט מרגיש הבדל בחיי היום יום. התחלתי להיות יותר ממוקד מטרה, ההבדל העיקרי שהרגשתי זה שאני עושה יותר בפחות זמן ומרגיש שהיום שלי יותר מלא מבעבר הן מבחינה רוחנית והן מבחינת מטרות אישיות. אחד הדברים שהשתנו בצורה חד משמעית זה שיותר קל לי להחליט מה יותר חשוב ומה אני רוצה, מעבר לכך זה מייצב אותך ונותן לך ביטחון.

תומר

לפני שהגעתי לאיתי הרגשתי שיש משהו לא תקין בחוויה שלי אבל לא ידעתי בדיוק מה. זה בא לידי ביטוי בין השאר בתקשורת שלי. לאורך התהליך חוויתי שדברים מסתדרים. שדרך התהליכים שעברתי והכלים שלמדתי עם איתי אני יכול להציב גבולות לעצמי ולאחרים במצבים שבהם מקודם לא הצלחתי. אני יכול לזרום במצבים שבהם בעבר הייתי פשוט מתכנס בעצמי ומשתתק. זה איפשר לי חופש. בזכות זה אני יכול לתקשר עם אנשים ונשים שבעבר נרתעתי מהם והיום הם כבר חברים. אני יכול בקלות להכיר אנשים חדשים, חברים חדשים.

יעקב

הגעתי לאיתי כי הבנתי שמגיע לי יותר, כי החלטתי שהגיע הזמן לפרוץ את הכל ופשוט לחיות. לפני שהגעתי למפגשים השיגרה שלי הייתה נורא משעממת. היה לי קשה לבלות ולשמור על קשר עם חברים. כבר אחרי המפגש הראשון חזרתי להיות בקשר עם חברים ותיקים והתחלתי להיות יותר פתוח. למדתי להיות קליל יותר, למדתי איך לזרום. עכשיו אני יוצא למסיבות, נפגש עם חברים ופוגש כל הזמן אנשים חדשים.

נבו כהן

התארחתי בסדנאת שפת גוף של איתי. סדנא מעולה ומחכימה. איתי שופע בידע ומעביר את החומר בצורה ברורה וחוייתית. רלוונטי לכולם ומומלץ מאד.

עו״ד שרית גרטנר יצחק

איתי יקר,
תודה על תקופה משמעותית וחזקה עם הרבה למידה, חוויות, התפתחות אישית מדהימה, שינויים-הלכי רוח מראות ששמתי לעצמי ובקיצור, נתת לי המון.
תודה על האכפתיות, המסירות וכל מי שאתה.
באהבה,

שרון שימקוביץ'

אני ממליצה בחום על איתי!!! אני בתור מורה ומטפלת תמיד מעריכה את מי שמלמד אותי לפי היכולות שלו להסביר ולהעביר לי חומר. ואני חייבת לציין שאיתי מחדד ומדייק את החומר. נותן המון דוגמאות ומעלה קושיות מהקליניקה שלו שכולנו מתמודדים איתן ומסביר שלב אחרי שלב מה ואיך עושים. ששווה ללמוד ממנו.

סופיה אלן ולר

אני חייב להגיד שהיום לאחר חודש, אני מרגיש שירדה לי אבן מהלב שסחבתי המון שנים. אז תודה רבה לך איתי! ולכם אני מאוד ממליץ לנסות ולחוות תהליך מרתק של שינוי לחיים חדשים.

תומר מילר

בזכותך הבנתי שהידע פשוט קיים, מגישים לך אותו על מגש של כסף ופשוט תיקח, זה רק עיניין של להבין אותו ולתרגל. זה בעיקר נותן ביטחון והקלה כשאני יודע עד כמה זה נגיש, אני יכול פשוט להתנהג אחרת, לעשות דברים אחרת, לגשת בביטחון לאנשים יותר, ליצור יותר פתיחות, יותר כנות גם בעבודה וגם בכל התחום הזה של זוגיות.

עומר גולדלוסט

ידעת לחבר אותי לתכונות החיוביות שלי (גם אלו שהיה נדמה לרגע כאילו נעלמו) ולקדם אותי ממקום מאוד נמוך שהייתי בו בזמן שהייתי נואש, וחסר ביטחון. עשית את זה כאשר בו זמנית גם ידעת לדרבן אותי לפעולה. לא רק שהתקדמתי במטרה לשמה פניתי אליך וחידשתי את הקשר ששמתי לי למטרה, גם חיזקתי את הביטחון העצמי שלי, הגעתי לתובנות והצלחתי להתפתח בתחומים שונים שחשובים לי. אני מודה מאוד לך על התרומה שתרמת לי ואני בטוח שאתה יכול לעזור לעוד אנשים ליצור תקשורת מוצלחת ולחזק את הביטחון העצמי שלהם אני בהחלט ממליץ (אכן המלצתי ואמשיך להמליץ) על מפגש איתך. תודה לך.

מתן

שקופה כך תיארתי את עצמי, רואה ואינה ניראת, נחבאת אל הכלים, שהעולם לא יראה כמה שאני לא....לא מספיק. איתי ממפגש למפגש איתך גיליתי את עצמי, את הצבעים המצויירים בקנבס שלי חייאת נקודות הכח והעוצמה. למדתי להתגבר על פחדים, לשחרר את תחושת הלא מספיק... לעבור לבסדר... אפילו ניפלאה. אני מודה לך על כל מפגש, הערה והארה. הארת את דרכי והובלת אותי לקבלה עצמית, לפתיחות עם עצמי ועם הסביבה. היום, אני אני. מקבלת, אוהבת, סולחת, נותנת והכל גם לעצמי. עזרת לי לאסוף את חלקי הפאזל שמרכיבים את מי שאני היום. הרכבנו אותם לאט ובביטחון ברגישות רבה. אני מלאת צבעים וגאה בכך. תודה על הכל.

מרי

כשהגעתי לאיתי היו לי חרדות ופחדים בלתי פוסקים. עם איתי נכנסנו לעומק הדברים וחקרנו מדוע אני מרגיש את כל הרגשות הלא נעימים האלו וכיצד אני יכול להתגבר עליהם. לאחר כמה מפגשים כבר הרגשתי הרבה יותר טוב עם עצמי והצלחתי לשלוט ברגשות שלי. היום אני עם מיינדסט של צמיחה. אני רק מחפש איפה אני יכול להתגבר על עוד פחדים ואיך אני יכול לפתח את עצמי להיות האדם שתמיד רציתי להיות. ואני חייב להודות לאיתי על התהליך כי אני מאמין שבלעדיו עדיין הייתי תקוע בבוץ הטובעני הזה. ההחלטה ללכת לאיתי הייתה אחת ההחלטות היותר טובות בחיי. כשאתם הולכים לאיתי תדעו שאתם בידיים טובות. ממליץ בחום.

צחי