מפגש הקוד המשפיע בתת המודע

 

כאשר נרד לעומקם של הדברים, נגלה את העובדה המרתקת שלמעשה, רוב חיינו מושפעים מתת המודע. לכולנו יש דפוסי חשיבה ורגש שמשפיעים עלינו גם מבלי שנרצה, תת המודע משפיע על ההרגלים שנפתח, על הבחירות שנבחר על איך שנתייחס לעצמינו ואיך אחרים יתייחסו אלינו, על הביטחון העצמי, המוטיבציה ומערכות היחסים שלנו. מהסיבות האלה בדיוק, תת המודע שלנו יכול להניע אותנו בחיים או לתקוע אותנו במקום.

תת המודע פועל בעזרת דפוסים שונים המשפיעים אחד על השני, קודים במערכת הפנימית שלנו.
אם לא תכירו את הקודים שיש לכם בתת המודע ותדעו להשפיע עליהם, הקודים ישפיעו עליכם.
תארו לכם את המצב הבא, אתם נוסעים לכם ברכב אבל משהו הצליב את החוטים ויש תקלה שתסתיר מכם את לוח המכוונים. אין לכם כרגע איך לדעת אם יש בעיית מנוע, אם עומד להיגמר לכם הדלק או אפילו באיזה הילוך הרכב נמצא. הדרך היחידה שבה תגלו תקלות כאלה, היא כשהדברים משתבשים. נתקעתם במקום, הדברים חורקים או אפילו עולה עשן, רק אז תבינו שמשהו לא היה בסדר.
בחיים זה קורה לנו כשיש מריבות, תסכולים, הססנות, חוסר בטחון, פחד ואפילו חוויה שבה לא משנה מה תעשו, אתם לא מצליחים להגיע למטרות שלכם. כל המצבים האלה, מעידים לנו בעצם שיש בעיה בחלק מהקודים בתת המודע. חשוב להבין, הקודים בתת המודע נועדו לעזור ולהגן עלינו. הם חלק מאיתנו ורוצים לשמור עלינו ממצבים שנתפסים כמסוכנים לנו. למרות זאת, הקודים הללו גם יכולים לפגוע או למנוע מאיתנו להתקדם.

היכולת להכיר ולשנות את הקודים בתת המודע, איך הם משפיעים עלינו, ואיך ניתן להשפיע עליהם, היא יכולת משמעותית המומלצת לכל מי שרוצה להגיע לחיים טובים יותר. היכולת הזאת כל כך חשובה, עד שישנם אלפי אנשים בכל שנה שלוקחים קורסים והכשרות מקצועיות למטפלים רק כדי לדעת לעזור לעצמם.
שלא תבינו אותי לא נכון, בתור מרצה בכיר בתחום ההתפתחות האישית, העברתי עשרות קורסים כאלה בעצמי ואני יודע כמה הם נפלאים, הם פשוט לא מתאימים לכל אחד. לא לכולם יש סיבה לעבור הכשרה מקצועית בתחום הטיפול, הכשרה של חודשים ארוכים ואפילו שנים, רק כדי להבין את הדברים הכי בסיסיים על עצמם.

אם חשוב לכם להכיר את עצמכם באמת לעומק, אבל אין לכם זמן לשבת כמה שנים בכיתת לימוד, אז תדעו שיש דרך פשוטה הרבה יותר. מפגש הקוד המשפיע בתת המודע יאפשר לכם לזהות בדיוק את הקודים הלא מודעים שבגללם הדברים קורים לכם. אפשר להכיר ולשנות את הקודים בתת המודע שלכם לפני שנתקלים שוב בתקלות. את הקודים נאתר ונתחיל לשנות באמצעות שיטת התפתחות קוגניטיבית בשם NLP שפותחה ע"י אנשי מדע בארה"ב, בין השאר השיטה עושה שימוש מיוחד בשפה, בשאלות ותהליכים בדמיון.
המפגש מורכב משלושה שלבים ממוקדים ופשוטים, שיעזרו גם לכם להכיר את תת המודע שלכם.
בעקבות המפגש ניתן להתחיל לשנות גורמים שתוקעים אנשים בקריירה, עם המשפחה, בזוגיות ובתחומים נוספים.

השלב הראשון במפגש – מיפוי ואבחון
בשלב הזה אשאל אתכם מספר שאלות המנוסחות בצורה מיוחדת מתוך שיטת הNLP.
המענה החופשי והטבעי שלכם על השאלות יציף את הקודים השונים בתת המודע שלכם.

השלב השני במפגש – חקר ההשפעות של הקודים 
בשלב השני אחקור ביחד איתכם את הקודים העולים מתוך התשובות שלכם, תלמדו איך לזהות את הקודים השונים המשפיעים על תת המודע שלכם. השלב הזה ישקף לכם בעצם איך תת המודע שלכם מגיב, אלה דפוסים שתוכלו לזהות כמשמעותיים בהרבה סיטואציות בחייכם.

איתי לרך - האפקט

 

השלב השלישי במפגש – פרוטוקול שינוי מותאם אישית
בשלב השלישי, ניצור יחד חוברת קודים אישית המותאמת לצרכים ולאתגרים שלכם.
תקבלו דגשים שנוצרו בדיוק לקודים השונים המשפיעים עליכם, בעצם איך לשנות את הדברים שמגבילים אתכם. בנוסף, תישלח אליכם לאחר המפגש הדמיה לתכנות תת המודע, תהליך מיוחד בדמיון שיאפשר לכם להתחיל את שינוי הקודים שלכם בצורה חזקה ומעמיקה.

איך תדעו שמפגש הקוד המשפיע בתת המודע הוא בשבילכם?

מפגש הקוד המשפיע בתת המודע מתאים לאנשים בעלי חשיבה בוגרת, שרוצים לקבל פרספקטיבה והבנה של נושא על נושא שמאוד משפיע עליהם בחיים.


המפגש עוזר במיוחד לאנשים הרוצים לקבל הבנה מעמיקה באחד מהנושאים הבאים:

  • מי שרוצה להשפיע על איך שהוא מתייחס לעצמו, להשתחרר מכעסים, לחצים, תסכולים וביקורת עצמית אותם הוא סוחב.

  • מי שרוצה להשפיע על איך שהמשפחה הקרובה מתייחסת אליו ועל מערכת היחסים איתם.  

  • מי שרוצה להשפיע במערכות יחסים זוגיות, ליצור מערכת יחסים חדשה או לשפר ולשמר זוגיות לחיים משותפים.

  • שכירים שרוצים להשפיע על החוויה והיחס שהם מקבלים בסביבת העבודה שלהם, מול קולגות, מנהלים, לקוחות ועובדים. 

  • בעלי עסקים מבוססים או בתחילת דרכם שרוצים להשפיע על החוויה שלהם בעסק ועל איך שאחרים מתייחסים אליהם בין אם מדובר בלקוחות, עובדים או שותפים.